Logo

दुखद खबर: रामायणमा बाली र सुघ्रिबको भूमिका निभाएका कलानीको नि’धन !आतामाको शान्तिको लागि १ शेयर अबसेगर्नुहोला

के तपाईंले रामानन्द सागरको धाराबाहिक रामायण हेर्नुभएको छ । हेर्नुभएको छ भने त्यसमा बाली र सुघ्रिब दाजुभाई बनेका पात्रबारे जानकार हुनुहुन्छ ।बाली र सुघ्रिब बनेका दुवैजना एकै पात्र हुन् । उनी हुन् श्याम सुन्दर कलानी । कलानीको आज निधन भएको छ । उनको निधनको जानकारी पाएपछि रामायणका कलाकारहरुले श्रद्धाञ्जली व्यक्त गरेका छन् ।

यो पनि पढ्नुहोस कालोबजारी गर्ने अग्रवाल छुटाउन राज्यमन्त्री दुगडको बालुवाटारमा धर्ना, भारतसमेत गुहारे ! काठमाडौं, २८ चैत्र । कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रणको लागि सरकारले लकडाउन लगाएको छ । यो खबर आजको enewsnepaliमा छापिएको छ।

अहिलेको यो संकटपूर्ण अवस्थामा कालोबजारी गरेको अभियोगमा शंकर ग्रुपका उपाध्यक्ष सुलभ अग्रवाल यतिवेला प्रहरी हिरासतमा छन् । यही मंगलबार पक्राउ परेका अग्रवाललाई ७ दिन हिरासतमा राखिनेगरि म्याद थपिएको छ । उनलाई कालोबजारी ऐनअन्तर्गत मुद्दा चलाईने तयारी भैरहेको छ । तर, अग्रवाललाई जेल नहाल्ने र तत्काल रिहाईको माग गर्दै नेपाल सरकारकै उद्योग, वाणिज्य तथा आपूर्ति राज्यमन्त्री मोतिलाल दुगडले दौडधुप गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्