Logo

कोरोना संक्रमणबाट धरानमा डेरा गरी बस्ने अमरको मृत्यु !

काेराेना संक्रमणका कारण धरानमा डेरा गरी बस्ने अमरको मृत्यु मृत्यु भएको छ । धरान -११ कल्याण चोकमा डेरा गरी बस्ने अमर बान्तवाकाे कोरोना संक्रमणका कारण दुबईमा मृत्यु भएको हो । मृत्युकाे खबर पाएकाे एक साता अघि श्रीमतीलाई काेराेना संक्रमणका कारण क्वारेन्टइनमा रहकाे बताएका अमरकाे एक साता अघि दुबई स्थित अमेरिकनअस्पतालमा निधन भएको उनकी श्रीमती हरीमाया राई बताइन् ।

मृतक राईकाे कोभिड १९ काे संक्रमणबाट मृत्यु भएको मेडिकल रिपोर्ट उनि दुबईमा सेल्सम्यानकाे रूपमा कार्यरत कम्पनीले परिवारलाई पठाएको बताउदैअमरको शव दुबईमा नै अन्त्येष्टि गरिने र त्यसको लागि स्वीकृतिको सिफारिश पनि वडाले उपमहानगरमार्फत पठाइएको छ।

उक्त सिफारिश पत्र दुताबासमा पठाउने गरी उपमहानगरपालिकाबाट पनि परराष्ट्र मन्त्रालयमा पठाइसकेकाे उपमेयर मञ्जु भण्डारी सुवेदीले बताएकी छिन् । मृतक राईको परिवारमा श्रीमान, श्रीमती का अलवा उनका बुबा र छोरी रहेकाे वडा सदस्य रिजालले बताए ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्