Logo

नायिका एलिजा गौतम र दुर्गेश थापाको पहिलो म्युजिक भिडियो….(भिडियो सहित)

नायिका एलिजा गौतम र दुर्गेश थापा अभिनित म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । एलिजा गौतमको चर्चा बढेको छ । केहि समय अगाडी चलचित्रबाट डेब्यु गरेकी एलिजा गौतम अब पहिलो म्युजिक भिडियोमा देखिए संगै भिडियो भाइरल भएको छ । पछिल्लो समयका चर्चित गायक अमृत सापकोटा र गायिका समिक्षा अधिकारीले आवाज दिएको गीतमा एलिजाको दमदार अभिनय देख्न सकिन्छ भने एलिजालाई दुर्गेश थापाले अभिनयमा साथ् दिएका छन । गीतमा बाल गायिका आयुसा गौतमको पनि दमदार अभिनय रहेको छ।

खेम सेंचुरिको संगीत र नेत्र अर्यालको शब्द रहेको गीतको भिडियो निर्देशन भने शिब बिकले गरेका हुन् । ज्ञानेन्द्र शर्माको छायांकन रहेको भिडियो निकै उत्कृष्ट बनेको छ । गीतमा सबै पाटो उत्कृष्ट भएकै कारण हुन सक्छ छोटो समयमै उक्त गीतको केहि टुक्का टिकटक तिर भाइरल छन । यस संगै राम्रो म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिने नायिका एलिजा गौतम बताएकि छिन् । हेर्नुहोस भिडियो…

प्रतिक्रिया दिनुहोस्