Logo

शिशिर भण्डारीको सबैलाई रुवाउने गीत सार्वजनिक “फोटो फिरिममा”….(भिडियो सहित)

निकै लोकप्रिय गीत “फोटो फिरिममा”को मेल भर्जन सार्वजनिक भएको छ। आज सार्वजनिक गीतमा अहिलेका चर्चित गायक प्रताप दासको आवाज रहेको छ। यस भन्दा अगाडि फिमेल भर्जनमा नेपाल आइडलबाट चर्चामा आएकी गायिका रचना रिमालले आवाज दिएकी थिइन् । उनको आवाजमा रहेको गीतलाई दर्शक स्रोताले अत्याधिक रुचाएका थिए। जुन गीतलाई अहिले सम्म युटुबमा ४८ लाख भन्दा बढी पटक हेरिएको छ।

मेल भर्जनमा पनि प्रतापको आवाज निकै उत्कृष्ट रहेको छ। उनको आवजमा यो गीतलाई दर्शक स्रोताले अत्याधिक प्रतीक्षा गरेका थिए। गीतमा शिशिर भण्डारीको शब्द तथा संगीत रहेको छ। भिडियोमा शिशिर भण्डारी, रिस्ता बस्नेत, निक शर्मा, श्रद्धा गौतम, नीरआयु गौतम र निर्मल न्यौपानेको अभिनय रहेको छ।

यस भिडियोमा शिशिर भण्डारीले कारुनिक अभिनय गरेका छन् । भिडियोलाई सागर बाबू भट्टले निर्देशन गरेका हुन् । भिडियोमा कथा तथा परिकल्पना शिशिर भण्डारीकै रहेको छ। अनिल के मानन्धरले खिचेको भिडियोलाई प्रबिन भट्टले सम्पादन गरेका छन् भने रंग संयोजन दिन्सन शाहले गरेका छन् ।
भिडियो:

प्रतिक्रिया दिनुहोस्