Logo

भाग्यमानीले मात्र देख्ने नागको अण्डा : ॐ लेखी सेयर गरेमा सबै मनोकामना पुरा हुनेछ !

नागको अण्डा त धेरैले देख्नु भएकै होला तर यस्तो दुर्लभ अण्डा भने पहिलो पटक कसैले तस्बिर लिन सफल भएको हो। शिव भगवानको गलामा बास पाएको उक्त नागलाइ हामीले नाग देवताको रुपमा पुजा गरेको पाइन्छ। यस्ता नाग देवताको कोखबाट निस्केको उक्त दुर्लभ अण्डा निकै नै भाग्यसाली मानिसले मात्र देख्न पाउने बताइएको छ।

यो अण्डा आम अण्डा भन्दा फरक केहि बढी चम*कदार र ठुलो हुने बिज्ञ हरु को भनाइ छ। लाखौ नाग हरुमा केवल १ नागमा मात्र यस्तो अण्डा परमे क्षमता रहेको बताइएको छ। यो हेरेर १० जना सामु पुराइदियेर सबैलाइ भगवानको दर्शन गराई पुण्य प्राप्त गरौ। आधिम समयमा भन्दा अहिले प्रकृति पूजनको विधि केहि फेरिएको भएपनि प्रकृति पुजन मानव समुदायको अहम हिस्सा रही आएको छ । देश, काल, वातावरण तथा पर्यावरणमा आएको परिवर्तन अनुसार पूजा, उपासना तथा साधना गर्ने पद्धति भने फरक फरक रही आएका छन्

प्रतिक्रिया दिनुहोस्