Logo

टंक बुढाथोकीको ‘तोरी तेल २ मम्मीको भिडियो सार्बजनिक

तोरी तेलको अपार सफलतापछि टंक बुढाथोकी र बुनु उप्रेतीको आवजरहेको तोरी तेल २ मम्मी आज मात्रै सार्बजनिक भयको छ। यस गीतको शब्द टंक बुढाथोकिकै रहेको छ। यस गीतमा संगीत पनि टंक आफैले दिएका छन साथै अरेञ्ज र मिक्सिङ टंक आफैले गरेका छन । तोरी तेल २ गीतको भिडियो हेर्नुस् :

लकडाउन खुकुलो भएसँगै म्युजिक भिडियो छायाँकन कार्यले तिव्रता पाएको छ यसै अबसरको सदुपयोग गरेर टंक बुढाथोकीले सरकारको नियम पालना गर्दै सामाजिक दुरी कायमगरेर धेरै भिडभाड नगरीकन रमणीय स्थल गोंदाबारीको पार्क भित्र समपुर्ण सूटिग गरियको थियो सम्पूरण दर्सक शोर्ता माझ तोरी तेल लायर कपाल कालो भो २ सार्बजनिक गरेका छन। यस गीतलाइ निर्देशन भने गम्भिर विष्टले गरेका छन।

यस गीतको भिडियोमा सरोज अधिकारि र आशामा विश्वकर्माको दमदार अभिनय रहेको हेर्नुसक्नुहुन्छ। यस भिडियोको छायाँकन भने
नवराज उप्रेती र टिमले गरेका हुन। यस गीतको भिडियो टंक बुढाथोकीको अफिसियल युटुब चाइनल टंक बुढाथोकीमा हेर्नुसक्नुहुन्छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्