Logo

गोंगबु हत्या प्रकरण : कल्पनाको ‘धेरै पुरुषसँगको सम्बन्ध’, अहिलेसम्म ३ विवाह !

गोंगबुमा २४ शनिबारको राति भएको विभत्स हत्या प्रकरणकी अभियुक्त कल्पना मुडभरीको धेरै पुरुषहरुसँग सम्बन्ध रहेको पत्ता लागेको छ । अनुसन्धान गर्दै जाँदा प्रहरीले तीनवटा विवाह भइसकेको पत्ता लगाएको हो । ‘कल्पनाको तीनवटा विवाह भइसकेको र मृतकसँग पनि सम्बन्ध रहेको तथ्य पत्ता लागेको छ,’ अनुसन्धानमा संलग्न एक प्रहरी अधिकृतले भने । उनले पुरुषहरुलाई आफ्नो व्यक्तिगत स्वार्थ र पैसाका लागि प्रयोग गर्ने गरेको समेत फेला परेको छ ।

दुई बच्चाकी आमा कल्पनाले यसअघिका दुईजना पतिहरुसँग सम्बन्ध टुटाएको खुलेको छ । एकजनाले भने दुई बच्चा नै आफ्नो भनी देखापरेका छन् । मृतक कृष्णबहादुर बोहरा कल्पनाको चौंथो पति बन्न चाहिरहेको अनुसन्धानबाट खुलेको छ । तर, कल्पना उनीसँग विवाह गर्न चाहिरहेकी थिइनन् । बरु उनले विवाह गर्नका लागि अर्को महिला मिलाइदिने सम्म भनेकी थिइन् । तर, कृष्णबहादुर उनीसँग एकोहोरो प्रेममा पागल भए । जे गर्न पनि तयार भए । यतिसम्मकी कल्पनाले मागेको ५० लाख समेत व्यवस्था गरे ।

कल्पनाले ५० लाख दिन नमानेपछि कि त विवाह गर कि त ब्याजसहित फिर्ता गर्न भन्न थाले । यसरी शारीरिक र मानसिक दुवै तरिकाले तनाव दिनथालेपछि कृष्णबहादुर योजनावद्ध हत्या गर्ने निर्णयमा पुगेको अनुसन्धानबाट पत्ता लागेको प्रहरीले बताएका छन् छोराछोरीसहित गोंगबुमा बस्दै आएकी ३७ वर्षीया कल्पना मुडभरी पौडेलले २४ साउनको राति कल्पनाले कृष्णबहादुरलाई कोठामा बोलाइन् । गंगबुस्थित गेष्ट हाउसबाट बा ७२ प ५६४४ नम्बरको स्कुटरमा गोंगबुस्थित घरको कोठामा पुगेका थिए । भोड्का पिउँदै मासुको सितनमा कृष्णबहादुर मज्जा लिदै गए । रात छिप्पिदै गएपछि कल्पनाले दहीमा निन्द्रा लाग्ने पाँचवटा ट्याबलेट हालिदिइन् । बोहराले दही खाए । केही बेरमा लठ्ठिए । कल्पनाले हत्याको सबै तयारी गरेकी थिइन् । उनले घनले बोहराको संवेदनशील अङ्गमा पटक पटक प्रहार गरिन् । त्यस्तो प्रहार गर्नुमा शारीरिक शोषण गरेको आवेग पनि कारण थियो ।

घनले हान्दा थलिएका बोहरालाई सलले घाँटीमा बेरेर बेस्सरी कसेपछि प्राण लिइन् । उनको मृत्यु भएपछि शवको व्यवस्थापन गर्न लागिन् । सुटकेश निकालिन् । तर, शव अटेन । त्यसपछि उनले शवको टाउको र खुट्टा काटेर अर्को झोलामा हालिन् । शुरुमा सुटकेश नाम्लोले बोकेर लगिन् । शव आफू बस्ने घरभन्दा केही सय मिटर पर लगेर दुईवटा गाडीको बीचबाट फालिदिइन् । त्यसपछि टाउको र खुट्टा केही पर फालिन् । शव व्यवस्थापनमा उनलाई केशोरावस्थाकी छोरीले सहयोग गरेकी थिइन् । प्रहरीले कल्पनाकी १५ वर्षीया छोरीलाई पनि नियन्त्रणमा लिई अनुसन्धान गरिहेको छ । छोरा भने आफन्तले राखेका छन् । कल्पनाले कृष्णबहादुरमाथि छोरीलाई समेत आँखा लगाएको कारण हत्या गरेको शुरुको बयान दिएकी छिन् । तर, घटनाको अनुसन्धान गर्दै जाँदा यौन र पैसा दुवै कारण देखिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्